Avoimet harjoitukset marraskuussa useissa ikäluokissa
20.10.2018 22:09 Uutiset / Pääsivusto

Tervareilla avoimia harjoituksia marraskuussa

Avoimet harjoitukset marraskuussa useissa ikäluokissa

Tervarien joukkueet harjoittelevat loppuvuoden ajan kahdesta viiteen kertaan viikossa.

Tarkat aikataulut joukkueiden yhteyshenkilöiltä. Ilmoittaudu mukaan, tervetuloa!


Tervarit B3:
Hasan Gülsen
hasan.gulsen@tervaritjuniorit.fi
0403505361

Tervarit 2004 Punainen:
Hasan Gülsen
hasan.gulsen@tervaritjuniorit.fi
0403505361

Tervarit 2005 Musta / 2005 YJ:
https://www.tervaritjuniorit.fi/lomakkeet/6953/3030c57a-f032-497c-8a72-112fa7d4dc98

Tervarit 2005 Punainen:
Pekka Räsänen
rasanenpekka1@gmail.com
0409316100

Tervarit 2006 Musta:

Juuso Madetoja
juuso.madetoja@gmail.com
0440377803

Tervarit 2007 Punainen:
Laura Varjo
laura.varjo@icloud.com
0505558035

Tervarit 2007 Musta:
Otto Fält
ottoz96@luukku.com
0451310975

Tervarit 2008 Musta:
Antti Korkala
antti.korkala@elisanet.fi
0449759699


Tervarit 2009:
Mika Nieminen
mika@tuiranisannointi.fi
0405788781

Tervarit 2010:
Pekka Kainu
pekka.kainu@tervaritjuniorit.fi

0504129540

Tervarit 2011:
Pekka Kainu
pekka.kainu@tervaritjuniorit.fi

0504129540

Tervarit 2012:
Pekka Kainu
pekka.kainu@tervaritjuniorit.fi

0504129540

Myös nuorempiin ikäluokkiin otetaan uusia pelaajia, yhteyshenkilönä Pekka Kainu.

Olympiakos-erityisryhmään voi ilmoittautua Ari Kurttilalle:

Ari Kurttila
ari.kurttila@dnainternet.net

0443442246


   
Lisää uutisia
Tervarit Juniorit Ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat