Kalenteri
Syyskuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
36
 
1
2
Harjoitukset:Raatti
16:10-18:00
Harkat, tekonurmi
Kenttävuoro 16.30-17.45
3
4
Harjoitukset:Arina Areena
16:30-17:30
Pienryhmä juoksunopeusvalmennus
Neljä juoksuvalmennuskertaa pienryhm
Harjoitukset:Heinäpään tekonurmi
17:25-19:15
Harjoitus, Heinäpään tekonurmi
Paikalla valmiina treenaamaan klo 17.25. Kenttävuoro 17.45-19. Loppurutiinit
5
6
37
7
Harjoitukset:Maikkulan urheilukeskus
16:30-18:15
Harkat, nurmi
Kenttävuoro 17-18.
8
9
Harjoitukset:Raatti
16:10-18:00
Harkat, tekonurmi
Kenttävuoro 16.30-17.45
10
11
Harjoitukset:Arina Areena
16:30-17:30
Pienryhmä juoksunopeusvalmennus
Neljä juoksuvalmennuskertaa pienryhm
Harjoitukset:Heinäpään tekonurmi
17:25-19:15
Harjoitus, Heinäpään tekonurmi
Paikalla valmiina treenaamaan klo 17.25. Kenttävuoro 17.45-19. Loppurutiinit
12
Tapahtuma:8:00 Next Year cup 2020
Next Year Cup 2020. Ilmoitetaan joukkueita osallistujamäärän mukaan. 
Tapahtuma:14:00 Superlauantai

13
38
14
Tapahtuma:19:00 Vanhempainpalaveri
Vanhempainpalaveri koskien kautta 2020-2021.
Harjoitukset:Maikkulan urheilukeskus
16:30-18:15
Harkat, nurmi
Kenttävuoro 17-18.
15
Peli:Heinäpää
16:30-18:25
Tervarit 08 Valkoinen-Haaste
17.00 Tervarit 08 Valkoinen - Haupa 0
Peli:Heinäpää
18:00-20:05
Tervarit 08 Punainen-Haaste
18.45 Ajax 09 Valkoinen - Tervarit 08
16
Harjoitukset:Raatti
16:10-18:00
Harkat, tekonurmi
Kenttävuoro 16.30-17.45
17
18
Harjoitukset:Heinäpään tekonurmi
17:25-19:15
Harjoitus, Heinäpään tekonurmi
Paikalla valmiina treenaamaan klo 17.25. Kenttävuoro 17.45-19. Loppurutiinit
19
20
Peli:Pateniemi 2 TN
14:00-15:10
Tervarit Musta-TP-47/Punainen
Paikka ja aika ei vielä tiedossa.
39
21
22
Peli:Linnakankaan tn
17:30-19:00
Tervarit Punainen-Ajax
Mahdollinnen haastetason harkkapeli Ajaxia vastaan.
23
Harjoitukset:Raatti
16:10-18:00
Harkat, tekonurmi
Kenttävuoro 16.30-17.45
24
Harjoitukset:Linnakankaan tn
18:45-20:30
YJ harjoitukset
YJ treeni Linnakankaalla. Harjoituksiin osallistuvat pelaajat nimetään. 
25
Tapahtuma:8:00 Kehittymisenseuranta
Alueellinen kehittymisenseuranta -tapahtuma Oulussa kilpatason pelaajille.
26
Tapahtuma:8:00 Kehittymisenseuranta
Alueellinen kehittymisenseuranta -tapahtuma Oulussa kilpatason pelaajille.
27
Harjoitukset:Ojan Rauta Areena
17:35-19:15
Lajiharjoitus
Alkurutiinit 17.35-18, kenttä 18-19, loppurutiinit 19-19.15
40
28
29
30
Harjoitukset:Raatti
16:10-18:00
Harkat, tekonurmi
Kenttävuoro 16.30-17.45
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/jopox/calendar/ical.php?cal=U12Musta08_7201
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita