»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Tervarit Juniorit vierailivat koko 04-ikäluokan voimin Käpylän Pallon 60-vuotis juhlaturnauksessa Helsingissä 21-22.5.D12-ikäluokassa pelattiin neljä sarjaa, joista jokaiseen osallistui yksi Tervari-porukka. Reissussa oli mukana näin lähes 50 pelaajaa plus

Lue lisää »

2004 ikäluokka KäPan 60v juhlaturnauksessa

Tervarit Juniorit vierailivat koko 04-ikäluokan voimin Käpylän Pallon 60-vuotis juhlaturnauksessa Helsingissä 21-22.5.D12-ikäluokassa pelattiin neljä sarjaa, joista jokaiseen osallistui yksi Tervari-porukka. Reissussa oli mukana näin lähes 50 pelaajaa plu

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
D12 Punainen (-04)D12 Ykkönen
27
Kes
klo 17:00
Hovinsuo 1 TN
Tervarit 04 Punainen - ORPa/Haaste
BB-pojat Ykkönen
28
Kes
klo 19:00
Tampere
Ilves/2 - Tervarit B
C-14/15 Musta (-01/-02)C15 Ykkönen
29
Kes
klo 17:00
Haukipudas, Länsituulen tekonurmi
HauPa - Tervarit Musta
D12 Musta (-04)D12 Mestaruussarja
29
Kes
klo 17:00
Oulu
Tervarit M1 - OLS05
D12 Punainen (-04)Piteå Summergames 2016
1
Hei
klo 8:00
Björklunda 2
Tervarit 04 Punainen 1 - Elverhøy FK
D12 Punainen (-04)Piteå Summergames 2016
1
Hei
klo 8:45
Sparbanken Nord 4
Tervarit 04 Punainen 2 - FK Fauske Sprint
C-14/15 Musta (-01/-02)Turnaus
1
Hei
klo 11:00
Piteå, Storfors 3
FK Senja - Tervarit
E10 Musta (-06)Piteå
1
Hei
klo 13:30
Sparbanken Nord 4
Tervarit 06 Musta 2 - Sandviks IK
D12 Punainen (-04)Piteå Summergames 2016
1
Hei
klo 14:00
LF3
Tervarit 04 Punainen 1 - Bureå IF
E10 Musta (-06)Piteå
1
Hei
klo 14:15
LF3
Tervarit 06 Musta 1 - IFK Arvidsjaur 2
D12 Punainen (-04)Piteå Summergames 2016
1
Hei
klo 14:45
Nolia 14
Tervarit 04 Punainen 2 - Gammelstads IF
C-14/15 Musta (-01/-02)Turnaus
1
Hei
klo 17:00
Piteå, Nordlunda 2
Tervarit - Bodo/Glimt 2
E10 Musta (-06)Piteå
1
Hei
klo 18:45
Nolia 12
Tervarit 06 Musta 1 - Tornion Jalkapalloklubi
E10 Musta (-06)Piteå
1
Hei
klo 18:45
Nolia 13
Tervarit 06 Musta 2 - FC YPA
C-14/15 Musta (-01/-02)Turnaus
1
Hei
klo 23:00
Piteå, Gotis 5
Robersfors IK - Tervarit
D12 Punainen (-04)Piteå Summergames 2016
2
Hei
klo 8:45
Sparbanken Nord 2
Tervarit 04 Punainen 1 - Sørreisa IL
D12 Punainen (-04)Piteå Summergames 2016
2
Hei
klo 10:45
Sparbanken Nord 1
Tervarit 04 Punainen 2 - Nesna IL
E10 Musta (-06)Piteå
2
Hei
klo 12:45
Sparbanken Nord 5
Tervarit 06 Musta 1 - IBFF
C-14/15 Musta (-01/-02)Turnaus
2
Hei
klo 13:00
Piteå, Norrfjarden 2
Tervarit - Piteå IF
E10 Musta (-06)Piteå
2
Hei
klo 13:30
Sparbanken Nord 5
Tervarit 06 Musta 2 - Södra United
E10 Musta (-06)Piteå
2
Hei
klo 18:00
LF3
Tervarit 06 Musta 1 - Playoff
E10 Musta (-06)Piteå
2
Hei
klo 18:00
Sparbanken Nord 2
Tervarit 06 Musta 2 - Playoff
E10 Musta (-06)Piteå
2
Hei
klo 21:00
Gotis 3 / Nolia 13
Tervarit 06 Musta 1 - Playoff
E10 Musta (-06)Piteå
2
Hei
klo 21:00
Nolia 14 / Gotis 2
Tervarit 06 Musta 2 - Playoff
E10 Musta (-06)Piteå
3
Hei
klo 9:00
Furunäset 1
Tervarit 06 Musta 2 - Sijoitusottelu
E10 Musta (-06)Piteå
3
Hei
klo 9:45
Nordlunda 4 / Nolia 12
Tervarit 06 Musta 1 - Puolivälierä
E10 Musta (-06)Piteå
3
Hei
klo 9:45
Nolia 12 / Nordlunda 4
Tervarit 06 Musta 2 - Puolivälierä
E10 Musta (-06)Piteå
3
Hei
klo 10:30
Nordlunda 4/5
Tervarit 06 Musta 1 - Sijoitusottelu
E10 Musta (-06)Piteå
3
Hei
klo 13:30
Strömbacka / Sparbanken Nord 1
Tervarit 06 Musta - Välierä
E10 Musta (-06)Piteå
3
Hei
klo 13:30
Nordlunda 4
Tervarit 06 Musta 2 - Sijoitusottelu
E10 Musta (-06)Piteå
3
Hei
klo 15:45
Sparbanken Nord 1
Tervarit 06 Musta - Mitaliottelut
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Tervarit Juniorit Ry
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 
Kategoriat